KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 10717169
nr 1071 7169
Gravyr
1800-tal, 51x39, ramskada
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 november 2016
kl 19:00:51
150 kr
250 kr