KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 10717169

nr 1071 7169

Gravyr

1800-tal, 51x39, ramskada

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 28 november 2016
kl 19:00:51